Poznaj ofertę Besco.eu
Besco
Poznaj ofertę
Besco.eu
O FIRMIE

POZNAJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ!
NA PEWNO SIĘ NIE ZWIEDZIESZ

Firma BESCO od 20 lat zajmuje się produkcją wanien, kabin prysznicowych, parawanów i brodzików. Działalność firmy jest realizowana w oparciu o najwyższą jakość materiałów, atrakcyjny design i przystępne ceny gotowych projektów. Siłą polskiej marki są bez wątpienia zdobyte przez lata wiedza, doświadczenie, umiejętność rozpoznawania potrzeb Klientów oraz nowoczesne technologie produkcji i materiały o najwyższej europejskiej jakości. W ten sposób powstają wyjątkowe produkty do łazienki, które w pełni zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Firma stawia sobie za cel wyznaczanie nowych trendów we wzornictwie i aranżacji łazienek Klientów. Marka posiada obecnie w ofercie dwie kolekcje produktów: Besco i PMD Piramida. Obie udowadniają, że przyjęto w tym zakresie dobry kierunek działań. Besco bez wątpienia będzie przez następne lata synonimem bezpieczeństwa i komfortu.
Procesy produkcyjne Besco opierają się na najnowocześniejszych, innowacyjnych technologiach, które gwarantują najwyższą jakość produktów. Nasze technologie to termoformowanie, odlewy mineralne oraz kompozyty sanitarne. Dodatkowo stosujemy powłoki Besco BeSafe oraz Besco ProClean.
Profesjonalne projekty
Odpowiednio wyprofilowane kształty – wręcz idealnie dostosowane, zapewniające niespotykaną dotąd wygodę podczas kąpieli. Najwyższa jakość wykonania, która zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa i przemyślane akcesoria zwiększające komfort użytkowania. Ponadto, wszystkim produktom towarzyszy wyjątkowo atrakcyjna cena, która nie nadwyręży zbytnio domowego budżetu.
Nasze cele
Posiadamy wieloletnie doświadczenie lecz nieustannie rozwiajmy się dla naszych Klientów, by dostarczać produkty na miarę oczekiwań. Mamy świadomość tego, że stworzenie idealnej wanny to nie tylko wizja jej nowoczesnego kształtu, ale również zapewnienie optymalnych parametrów użytkowych i jakościowych.